Serce dla Ciekawej - ciekawa

Przejdź do treści

Menu główne:

Serce dla Ciekawej - akcja crowdfundingowa na platformie wspiera.to
Nasz projekt to innowacja społeczna tworzona przez zespół Ciekawej Spółdzielni Socjalnej w Gdańsku, której członkami założycielami są Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku oraz Fundacja Teneo.

cieKAWA kawiarnia w Gdańsku to miejsce tworzone razem z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Dostrzegając ich potencjał tworzymy miejsce, w którym wyznaczamy nowe standardy i spełniamy marzenia o dorosłym i samodzielnym życiu.

cieKAWA kawiarnia to miejsce, w którym chcemy się z Tobą spotykać, rozmawiać, dzielić doświadczeniami, pyszną kawą i ciastem.

Chcemy, abyś stał się częścią naszego projektu. Zależy nam na tym, aby to miejsce było tworzone przez ludzi dla ludzi, żeby w jego powstawanie włączyli się ci, którzy chcą stać się częścią realizowanej misji, której celem jest przede wszystkim poprawa jakości życia dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Mocno ufamy, że dzięki tej akcji uda się zrealizować cel, a ludzie, którzy nas wesprą staną się częścią naszego ciekawego miejsca.

cieKAWA kawiarnia to miejsce tworzone przez ludzi i dla ludzi. Chcemy, abyś stał się częścią tego projektu i razem z nami zrealizował go.

Prosimy Cię o pomoc i podzielenie się linkiem tej zbiórki z Twoimi znajomymi. W ten sposób więcej ludzi o niej się dowie i nas wesprze.

Potrzebujemy Twojego wsparcia także w kwestii finansowej - potrzebujemy 25 518 zł na "serce dla kawiarni" czyli na zakup ekspresu do kawy.

W przypadku powodzenia naszej akcji i zbiórki większej kwoty pieniędzy nadwyżkę, w zależności od wysokości kwoty, przeznaczymy m.in. na zakup materiałów pomocniczych dla naszych pracowników czyli tabletów i oprogramowania ułatwiających komunikację z klientami kawiarni, zakup dodatkowych młynków do mielenia kawy.

Ambasadorem akcji jest Agnieszka Rojewska, Druga V-ce Mistrzyni Świata Latte Art 2017

Mistrzyni Polski Barista 2015, 2016, 2018

Mistrzyni Polski Latte Art 2014-2018

Partnerami są Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku, Fundacja Teneo, Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Dobra Robota, Spółdzielnia Socjalna DALBA, Fundacja Gdańska, Centrum Wolontariatu, Dobra Kawiarnia, Flow Cofee-świeża kawa, szkolenia, eventy, Czas na kawę, Sogno Caffe, Beatarysuje.

Patronat: UP Foundation Fundacja Inicjowania Rozwoju
@Grzegorz Ptaszyński
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego